לימודי העמקה למורים

פרוט התוכן של לימודי ההעמקה למורים.

לימודי העמקה

מהות לימודי העמקה, לאפשר למורים ולתלמידים ותיקים, להיפגש סביב תרגול ודיון מונחה, מתוך כוונה לשכלל את היכולת בעבודה עם הגוף,
דרך תמיכה בתרגול ולמידת עקרונות המדליקים אור חדש על האסנה.
ברובד של המעמקים החקירה המשותפת למעמקי החיים דרך טקסטים מהמסורת והצגת מקרים מהחיים, מאפשרת זוויות ראייה שונות לכל מקרה,
מצב המלטש את ההבנות ומגלה דרכים חדשות לחיבור לחיים…להתקרבות לשלמות שבתוכנו

מהות לימודי העמקה, לאפשר למורים ולתלמידים ותיקים, להיפגש סביב תרגול ודיון מונחה, מתוך כוונה לשכלל את היכולת בעבודה עם הגוף,ברובד של המעמקים החקירה המשותפת למעמקי החיים דרך טקסטים מהמסורת והצגת מקרים מהחיים, מאפשרת זוויות ראייה שונות לכל מקרה,שלב החניכה הסתיים, שלב ההתנסות המודעת במה שמסתיר את ראיית האמת; זמן שבו רכשנו כלים להתנסות באמת, בעצמי; פוגשים את השלב של לחיות מתוך העצמי. כאן מתעורר רצון להשראה, לחברותא, לסאנגה.

פנייה של בוגרי הקורסים נכנסה לדלת פתוחה, לגעגועים שלי לאנשים שהלכנו יחד אי אלו מספר צעדים. מתוך התנסות אישית שלפעמים הבאר האישית צריכה לספק ולתת לעוד ועוד, התעורר בה הרצון להתמלא, לתת מתוך מלאות, מתוך שפע, כמו בתוך האהבה.

הבסיס האחר המניע אותי להרהורים ללימודי המשך, נבע מהחיים בתנועה מתמדת, כמו הנהרות – הכל נמצא בשינוי. היוגה שהיא החופש מכל הגדרה, יוגה כמימד של שאלה, היא הופכת לכוח השינוי עצמו. כאשר אני חוקר דרך השאלה, מה אומרים לנו הוודות, האופנישדות, האפוסים, הסוטרות, הערכים בראג'ה יוגה, הקארמה והבהקטי, האסאנות, המדיטציה והפראנהיאמה- כל הבנה במבט לעומק הופכת לזמנית, מתמוססת בתוך תנועת האינסוף. ושוב חוזרים להיות נהרות, מלאים בחיים, בתשוקה לחיים ובאהבה.

קולות הנהר והשינוי יצרו בי מימד חדש, שלתוכו אני מזמין אתכם לטבול, ללכת לאיבוד, לשכוח את הידוע, לראות ארץ חדשה ולהתנסות בנופים חדשים.

משאלה למצטרפים: שליבם יהיה פנוי למסע, שהשאלה והגעגועים לחקור את החיים מתוך ענווה הכרת תודה פועם בהם.

המפגשים מיועדים לבוגרי הקורסים, אותם אני מעביר; לבוגרים מקורסים אחרים באשטנגה יוגה ויניאסה; ולמורים ליוגה אחרים שליבם רחב דיו וטרופם ישכנע אותי שאינם יכולים אחרת.

מפגשי העמקה תרגול סדרות מתקדמות ודיון

בימי רביעי
בין השעות 10:00- 12:00 בסטודיו בסטודיו באבו יוגה ברחוב יונתן 42 צהלה, תל אביב.

עלות השיער 120 ש"ח.

בימי חמישי
בין השעות 10:00- 13:00 בסטודיו דנה יוגה ברחוב ישורון 47 בהוד השרון.

עלות השיער 150 ש"ח.

אפשרות לתרגול בלבד (עד השעה 12:15) בעלות 100 ש"ח.